У вирі захоплень....

2017-02-15

Кожна дитина має якісь уподобання, змалечку про щось мріє, прагне до чогось незвичайного, в оточенні однолітків хоче проявити себе в чомусь особливому. І дуже добре, якщо захоплення і мрії в майбутньому збігаються. Поміркувати над питанням: «Коли в людей з'являються захоплення? Як проявити свої таланти?» мали можливість читачі Прилуцької міської бібліотеки для дітей 15 лютого під час мистецької коловерті «У вирі захоплень». Бібліотекар Оксана Проценко запросила до дитячої установи шостий клас ЗОШ №12, в якому навчається ціле сузір’я талантів.

Згадавши слова відомого педагога Василя Сухомлинського, - «Ти не завжди будеш дитиною. Ми з'являємося на світ і спочатку буваємо маленькими дітьми для того, щоб ставши дорослими, залишити свій слід на землі, прожити життя справжніми людьми. Прагни швидше стати духовно зрілим творцем, мислителем, трудівником. Людина смертна. Ми йдемо в небуття, але, разом з тим, людина й безсмертна. Твоє безсмертя в тому, що ти зумієш створити для людей, для своєї Батьківщини», ведуча за допомогою мультимедійної презентації розповіла про світовий рейтинг людських захоплень, а потім розпочався справжній парад талантів.

Однолітків зачарували пісні у виконанні Вікторії Журавльової та Марі-Аліни Шишкалової, східні танці Діани Юрченко. Айкідо – захоплення Максима Карленко, в якому він досяг значних успіхів. Бажаючі мали змогу навіть вступити з ним у двобій.

Звичайно, в стінах бібліотеки неможливо було не розказати про захоплення читанням та книгами. Про твори, які прочитала, безкінечно може розповідати Каріна Спіцина, а Вікторія Кущенко така творча натура, що сама написала повість та створила саморобну книгу «Пригоди Вінні та Тяшки».

Про захоплення Марини та Максима Зінченків випалюванням по дереву, виготовленням сувенірів зі стрічок та вишивкою бісером розповіла виставка їх робіт.

Невідомо, чи були у читальній залі діти, які б нічим не цікавилися. Звичайно, не всі, хто захоплюється спортом, стануть спортсменами; не всі, кому подобається музика, стануть музикантами... Головне - мати якесь улюблене заняття та друзів по інтересам.