Про організацію IV Всеукраїнського конкурсу есе «Я - європеєць»

З метою розвитку у дітей і молоді активної життєвої позиції, готовності брати участь у суспільному, культурному та міжнародному житті країни; формувати у молоді демократичні та європейські цінності; підвищення значущості ідеї єдності та дружби України й Литовської Республіки серед молодих учасників з вересня 2016 року – березні 2017 року буде проведено IV Всеукраїнський конкурс есе «Я – європеєць».

Роботи учасників Конкурсу надсилати до 20 січня 2017 року на електрону адресу: yaevropeets@ukr.net.

Підсумки завершального етапу Конкурсу підводять у березні 2017 року. За рішенням журі автори найкращих робіт, за можливості, будуть запрошені до участі у міжнародній поїздці до Литовської Республіки в рамках культурного обміну у 2017 році.

За додатковою інформацією просимо звертатися за телефоном: (044)501-01-15, (044)400-43-01 .

Увага!Увага!Увага!

Дитяча бібліотека бере участь у конкурсі проектів Громадського бюджету м. Прилуки. Назва проекту : Бібліотечний кінозал "Крекс!Пекс!Фекс!" (малий проект).

Якщо ви вважаєте, що в нашому закладі доцільно впроваджувати цю послугу й вона буде цікавою та корисною як для дітей, так і для цілих сімей, голосуйте за нас! А в тому, що ми здатні створити такий кінозал, зацікавити всіх новими українськими фільмами та літературою - ми впевнені!

Сам проект розміщено далі:

ФОРМА ПРОЕКТУ,

реалізація якого планується за рахунок коштів громадського (партиципаторного) бюджету м. Прилуки у 2017 році

ВСІ ПУНКТИ Є ОБОВ’ЯЗКОВИМИ ДЛЯ ЗАПОВНЕННЯ!

1. Назва проекту (не більше 15 слів):

…Бібліокінозал «Крекс, пекс, фекс!»…

……………………………………………………………………………..……………

…………………………………………………………………………………………………...

2. Вид проекту (необхідне підкреслити і поставити знак «×»):

Х малий великий

3. Місце реалізації завдання (адреса, назва житлового масиву/мікрорайону, установи/закладу, кадастровий номер земельної ділянки якщо відомо, тощо.):

……………м.Прилуки, вул.. Київська, буд.№257, Прилуцька міська бібліотека для дітей ім.. Павла Білецького – Носенка. ………………………………………………………………………..……………

4. Короткий опис проекту (не більше 50 слів )

……З метою пропаганди читання та популяризації української сучасної літератури створити дитячий бібліокінозал, в якому буде можливість переглядати фільми, мультфільми, бук трейлери, відео презентації за літературними творами та казками. Демонстрація фільмів супроводжуватиметься розповіді про сучасну літературу та сучасних авторів, а тексти художніх творів будуть розміщені в електронних книгах.

5. Опис проекту (основна мета проекту; проблема, на вирішення якої він спрямований; запропоновані рішення; пояснення, чому саме це завдання повинно бути реалізоване і яким чином його реалізація вплине на подальше життя мешканців. Опис проекту не повинен містити вказівки на суб’єкт, який може бути потенційним виконавцем проекту. Також зазначити відповідність стратегічним пріоритетам і цілям розвитку міста. Якщо проект носить капітальний характер, зазначається можливість користування результатами проекту особами з особливими потребами ):

Мета даного проекту - забезпечити корисне та цікаве дозвілля дітей, сприяти родинному вихованню та популяризації читання серед дітей міста. Адже зараз існує проблема позашкільного розвитку дитини, організації її вільного часу. В Прилуках небагато місць, де діти спільно з батьками можуть корисно проводити час, особливо це стосується малечі з малозабезпечених родин, дітей-переселенців, школярів, які в літній період залишаються в місті. Бібліокінозал створить комфортні умови для творчої самореалізації, розширить коло спілкування, допоможе дітям з особливими потребами інтегруватися в суспільство та залучить до використання сучасних бібліотечних послуг. Ще одна мета, на реалізацію якої націлено проект, – популяризація читання. Розуміючи, що сприяння читанню серед підростаючого покоління - це постійний кропіткий процес, дуже важливо реалізовувати його в тісній співпраці з сім’єю та закладами освіти, застосовуючи різні форми бібліотечної роботи. Презентаційні, інтерактивні форми проведення заходів у бібліокінозалі, можливість читати електронні книжки в читальній залі зроблять читання й книгу привабливою та актуальною в очах користувачів, особливо дітей.

При реалізації Програми буде сформовано фільмотеку мультиплікаційних, популярних та художніх фільмів для дітей. Кіноматеріал підбиратиметься з урахуванням вікових та фізіологічних особливостей дітей, здебільшого навчального, повчального та розважального змісту. Наш бібліокінозал в дії – це показ художніх та анімаційних фільмів: від класики кінематографії до сучасних блокбастерів; після перегляду яких будуть проводитися розважально- пізнавальні заходи: віртуальні подорожі, інтелектуальні квести, літературні огляди, розвиваючі ігри, вікторини, театралізоване караоке, майстер-класи. Перегляд мультфільмів просто неба, неформатність спілкування, спортивні ігри та рекомендація цікавих книг справлятимуть незабутні враження на юних відвідувачів. А книги, які зацікавили відвідувачів, можна буде прочитати в бібліотеці і в електронному варіанті. Також в електронних книгах буде програмова література та література позакласного читання, яка в обмеженій кількості є в бібліотеці.

Популярності бібліокінозалу та збільшенню прихильників кінопоказів сприятиме організована рекламна кампанія, яка передбачає виготовлення друкованої продукції: афіш, інформаційних листівок «Що дивитись цього літа?», «Топ-10 найкращих мультфільмів», циклу рекомендаційних бібліоанонсів «Дивимося фільм – читаємо книгу!», рекламних візитівок «Кіно-літо – 2017».

………………………………………………………………………………………...

6. Обґрунтування бенефіціарів проекту (основні групи мешканців, які зможуть користуватися результатами проекту)

Результатами проекту користуватимуться діти віком від 3-х до 15-ти років та їх батьки. В тому числі діти – переселенці, діти з багатодітних родин, діти учасників АТО, діти з обмеженими можливостями. Більшість з них не мають можливості відвідувати кіносеанси, купляти художні книги, так як зараз це коштує недешево.

7. Інформація щодо очікуваних результатів в разі реалізації проекту:

…У результаті реалізації проекту в Прилуцькій міській бібліотеці для дітей буде створено бібліокінозал, в якому діти та підлітки матимуть можливість безкоштовно переглядати цікаві мультфільми, дізнаватися про нові книги, знайомитися з ними. Це сприятиме організації змістовного дозвілля дітей під наглядом дорослих, бібліотекарі навчать їх спілкуватися один з одним, підвищиться загальний кругозір дітей, з’явиться можливість зацікавити їх читанням та задовольнити потребу в вивченні програмової літератури.

………………………………………………………………………………………………...

8. Орієнтовна вартість (кошторис) проекту (всі складові проекту та їх орієнтовна вартість)

Складові завдання Орієнтовна вартість, грн.

1.Створення бібліокінозалу: придбання ноутбука, проектора, екрану. 36.500, 00 грн.

2.Виготовлення афіш, рекламних оголошень, планів роботи кінозалу (придбання принтеру) 5.500.00 грн.

3.Створення електронної читальної зали (придбання 4-х електронних книг) 8.000.00 грн.

РАЗОМ: 50.000.00 грн.

/Files/images/баннер228.1.jpgНе порушуйте права дитини!!! Якщо у Вас є проблеми, або запитання, звертайтеся на "Горячу лінію"!

Кiлькiсть переглядiв: 136

Коментарi