• Ви знаходитесь тут:

• Новини бібліотеки

Книжкова панорама-подорож «Визначними місцями планети» до Міжнародного дня пам’яток історії та культури

2024-04-18

/Files/images/м33.jpg

/Files/images/м34.jpg18 квітня в Прилуцькій міській бібліотеці для дітей ім. Павла Білецького-Носенка відкрилася книжкова панорама-подорож «Визначними місцями планети», присвячена Міжнародному дню пам’яток історії та культури.

Виставка допоможе читачам здійснити уявну подорож до всесвітньо відомих центрів цивілізації, зазирнути в майже іграшкові королівства, ознайомитися зі звичаями та традиціями різних народів. Дітей зацікавлять географічні особливості, природа, економіка європейських держав а також доповнить відомості про нашу рідну Україну.

Ви дізнаєтеся про минуле й сьогодення країн Нового Світу, неповторні дива австралійської землі, чарівний світ Нової Зеландії. Книжка про Африку значною мірою може змінити ваше уявлення про країни Чорного континенту. Дізнаєтесь більше про Азію – найбільшу частину світу, про її казкову природу, своєрідну культуру і стрімкий економічний зріст азійських країн.

Отож, приємної подорожі!