Експрес-вікторина «У рідному слові велика сила».

2014-02-21

Для кожного народу своя мова - краща, але ніхто не буде заперечувати, що українська мова за милозвучністю і співучістю - одна з найкращих.

Слово надто багато важить у житті. Воно робить людину щасливою, або нещасною, змінює настрій, слово лікує і слово ранить. Те, як людина говорить виявляє рівень її інтелекту, культури, вихованості. Недаремно давньогрецький мислитель Сократ казав: «Заговори, щоб я тебе побачив». Краса нашої мови залежить лише від нас, від наших старань. 21 лютого представники всіх націй і народностей відзначають Міжнародний день рідної мови. Це свято було проголошене на Генеральній конференції ЮНЕСКО, яка відбулася 17 листопада 1999 року.

У Прилуцькій міській бібліотеці для дітей імені Павла Білецького-Носенка на честь свята встановлено Дерево рідної мови, навколо якого 21 лютого пройшла мовна експрес-вікторина «У рідному слові велика сила».

Читачі бібліотеки різних вікових категорій відповідали на запитання провідного бібліотекаря Лариси Сахбані та виконували завдання, обрані на мовному дереві, отримуючи бали за правильні відповіді.

Переможці вікторини отримали призи від спонсора приватного підприємця Ольги Михайлюк.