• Ви знаходитесь тут:

• Новини бібліотеки

Краєзнавча літературна витинанка «Магічний кристал поетичного слова» до Всесвітнього дня поезії

2024-03-21

/Files/images/тл29.jpg

У читальній залі Прилуцької міської бібліотеки для дітей ім. Павла Білецького-Носенка відкрилась краєзнавча літературна витинанка «Магічний кристал поетичного слова», присвячена Всесвітньому дню поезії. На виставці шанувальники поетичного слова знайдуть збірки відомих поетів Прилуччини: Світлани Коробової, Ніни Полив’яної, Миколи Турківського, Валентини Грибенко, Євгена Постульги, Олесі Білоцвіт, Ніни Ткаченко, Ніни Заболотної, Валентини Пошкурлат, Надії Маринохи-Стеценко, Лілії Черненко, Наталії Віргуш та ін. Твори місцевих поетів вражають своєю романтичною схвильованістю, щедрістю почуттів, збагачують внутрішній світ, спонукають мрії втілювати в реальність, фарбуючи наше життя в насичений колір.

Тож запрошуємо всіх бажаючих переглянути нашу виставку і поринути у чарівний світ Поезії, адже вона залишається з нами навіть тоді, коли закінчуються всі слова…