• Ви знаходитесь тут:

• Новини бібліотеки

Виставка картин "Танок осінніх пензлів" Центру творчості дітей та юнацтва студія образотворчого мистецтва "Палітра" гурток "Веселка" (кер. Сидоренко Л.Л.)

2023-09-12

/Files/images/тл103.jpg

Осінь – пора золотисто-червоного листя, бабиного літа, насиченого спілими яблуками повітря, вона має свій смак і запах та надихає на творчість. Цей неповторний аромат осені передає виставка картин вихованців студії образотворчого мистецтва «Палітра» гуртка «Веселка» «Зразкового художнього колективу» Центру творчості дітей та юнацтва (керівник гуртка – методист Сидоренко Л.Л.), яка відкрилася в читальній залі міської бібліотеки для дітей ім. Павла Білецького-Носенка під назвою «Танок осінніх пензлів».

Майже всі картини підкуповують щирістю, безпосередністю, свіжістю барв адже їх намалювали діти. Кожна робота передає осінній настрій, емоції, красу ніжного колориту пейзажів та внутрішній стан автора. Жовтогарячі кольори зігрівають усіх, хто відвідує виставку, закутують душу в тепло та затишок осінньої пори. Якщо комусь сумно, прикро, чи душу огортає негода, запрошуємо поринути разом з нами у прекрасний світ мальовничої осені.