• Ви знаходитесь тут:

• Новини бібліотеки

Акція - привітання «Світлий і привітний наш книжковий дім подарує радість всім» ( до Дня Знань)

2023-09-01

/Files/images/тл102.jpg

/Files/images/тл98.jpg 1 вересня – День Знань. Саме час відправитися у круїз в країну Знань разом з Прилуцькою міською бібліотекою для дітей ім. Павла Білецького-Носенка.

А для того, щоб зацікавити читачів-школяриків, бібліотекарі читальної зали підготували акцію - привітання «Світлий і привітний наш книжковий дім подарує радість всім». Юні читайлики з великим задоволенням відгадували загадки та виконували різні завдання, складали канцелярські приладдя в шкільний ранець, намальований на фліпчарті. За правильно виконану роботу отримували солодощі та призи. Також читачі з захопленням розглядали книжкову виставку, де представлені книги, що стануть у нагоді здобувачам освіти під час навчання. Весело і цікаво минув день для наших читачів.

Вітаємо юних користувачів нашої бібліотеки і всіх школярів міста з Днем знань! Бажаємо миру, міцного здоров’я, впевненості у власних силах, відвертого прагнення до нових знань та запрошуємо до нас у бібліотеку, адже саме тут відкриваються двері у світ казки, знань, фантазій, допитливості й бажання пізнати невідоме.