• Ви знаходитесь тут:

• Новини бібліотеки

Книжкова сміхопанорама «Билиці діда Гриця» (до 100-річчя з дня народження Грицька Бойка)

2023-09-01

/Files/images/тл97.jpg

5 вересня виповнюється 100 років з Дня народження українського письменника, апоета і перекладача, члена Спілки письменників Грицька Бойка. З нагоди його ювілею на молодшому відділі Прилуцької міської бібліотеки для дітей відкрилася книжкова сміхопанорама «Билиці діда Гриця».

Грицька Бойка справедливо можна назвати неперевершеним майстром сміху в поезії для дітей. Він, як ніхто інший, вмів не просто розважати молодших читачів, а й з теплим, добрим гумором дотепно й незлобливо показати найрізноманітніші вади дитячого характеру.