• Ви знаходитесь тут:

• Новини бібліотеки

книжкова виставка-пам'ять «Нові часи – нові герої» та акція з виготовлення соняха – символу пам’яті загиблих захисників.

2023-08-29

/Files/images/тл94.jpg

/Files/images/тл92.jpgЗ нагоди вшанування Дня пам’яті захисників України в Прилуцькій міській бібліотеці для дітей ім. Павла Білецького-Носенка пройшов цикл заходів: книжкова виставка-пам'ять «Нові часи – нові герої» та акція з виготовлення соняха по вшануванню пам’яті захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України. На виставці читачі можуть ознайомитися з книгами, які є своєрідним переказом подій 2014-2015 років. Вони розповідають про патріотів, які воювали та зараз беруть участь у боях, про бійців, які загинули, захищаючи незалежність нашої держави. Палітра книг насичена, різнобарвна. Іноді – трагічна й жорстка, інколи лагідна, але чесна і правдива.

Бібліотекарі виготовили соняшник – символ пам’яті загиблих захисників. На кожній пелюстці соняшника – анотація книг, які є на виставці. На згадку про цю виставку та віддаючи данину пам’яті загиблим , читачам вручили пелюстки з соняшника та пам’ятку про цей день.

Герої не вмирають – вони завжди житимуть у нашій пам’яті, піснях, книгах, спогадах…