• Ви знаходитесь тут:

• Новини бібліотеки

Книжкова виставка «Символи не обирають, символи успадковують», «Є найсвятіше слово на землі. Одне. Високе. Світле. Україна!» до дня Прапора та дня Незалежності України

2023-08-22

/Files/images/тл90.jpg

/Files/images/тл89.jpg День Незалежності України – важливий день для кожного українця, для тих, хто захищає нашу країну та примножує її здобутки відданою працею. Саме від кожного з нас залежить, якою бути нашій державі, як житимуть наші діти.

У ці серпневі святкові дні міська бібліотека для дітей ім. Павла Білецького-Носенка презентували для дорослих і маленьких читачів книжкову виставку до дня Прапора та дня Незалежності України «Символи не обирають, символи успадковують», «Є найсвятіше слово на землі. Одне. Високе. Світле. Україна!». В основу експозиції увійшла література, що підкреслює історичну самобутність української нації, твори істориків, які досліджували складний шлях становлення української незалежної держави. Маленьких читачів зацікавлять книги в яскравих обкладинках про національну символіку, «Мальована історія Незалежності України» братів Капранових та багато інших.