• Ви знаходитесь тут:

• Новини бібліотеки

Правовий букварик «Конституція – оберіг державності і демократії» (до дня Конституції України)

2023-06-28

/Files/images/тл83.jpg

28 червня 1996 року було прийнято першу в українській історії Конституцію України, яка остаточно закріпила правові основи нашої держави, її суверенітет і територіальну цілісність. З нагоди цієї дати для юних читачів міська бібліотека для дітей ім. Павла Білецького-Носенка представила /Files/images/тл82.jpg. Література з фонду бібліотеки відображає найважливіші історичні моменти конституційного процесу на складному і довгому шляху державотворення України. Серед книг, які експонуються, безумовно, привернуть увагу «Конституція України», «Основи конституційного права», «Історія держави і права України», «Конституційна реформа в Україні», «Зростаймо громадянами», «Молодь і право» та багато інших.

Запрошуємо юних читачів на правовий букварик, який розширить знання із конституційного устрою нашої держави.