Книжкова виставка-огляд «Надійна опора родинного кола» (до Дня батька)

2023-06-15

/Files/images/тл81.jpg

/Files/images/тл80.jpg Згідно з Указом Президента України, День батька відзначається щороку в третю неділю червня, щоб нагадати про важливість тата в житті кожної дитини, бо батьки – це найближчі до нас у світі люди. Міська бібліотека для дітей ім. Павла Білецького-Носенка приєднується до привітань усіх татусів України і з нагоди цього свята підготувала книжкову виставку-огляд «Надійна опора родинного кола». Для тих, хто читає всією сім’єю, представлені веселі і смішні історії О. Раскіна «Як тато був маленьким», «Книжка, яка пояснить тобі геть усе про батьків», найменших зацікавить весела історія Т. Напмана «Супертато» та багато інших. Дорослим стануть у нагоді книги про те, як власними прикладами навчити своїх дітей оберігати близьких, приймати важливі рішення, захищати слабших, займатися спортом, бо бути батьком – це велика відповідальність і щастя.

У день батька пропонуємо завітати до нашої бібліотеки, а також привітати своїх татусів, дідусів зі святом, сказати їм теплі слова та цінувати кожну мить проведену разом.