• Ви знаходитесь тут:

• Новини бібліотеки

Казкотерапія "Подорож на повітряній кульці" у ДНЗ КТ №25 у рамках проекту "Почитай мені" (до дня повітряних кульок)

2023-06-05

/Files/images/тл79.jpg

/Files/images/тл77.jpgБез чого важко уявити яскраве дитяче свято? Звичайно ж, без повітряних кульок. Сьогодні – день повітряної кульки – свято дітей, миру, подарунків. З нагоди цього свята бібліотекар міської бібліотеки для дітей ім. Павла Білецького-Носенка завітала до ДНЗ КТ №25 на казкотерапію «Подорож на повітряній кульці» у рамках програми проекту «Почитай мені!». Малята з цікавістю і захопленням слухали казочку про пригоди казкових героїв з повітряною кулькою, відгадували загадки, називали кольори кульок, рахували їх. Хоч деякі кульки під час активного спілкування лопнули, але це нікого не засмутило. Бібліотекар запропонувала відвідати бібліотеку разом з батьками, де на них чекає дуже багато цікавих книг в яскравих обкладинках.