• Ви знаходитесь тут:

• Новини бібліотеки

Свято невгамовних дітлахів "Дітям – радість, дітям – сонце, дітям – мир і доброта" (До Міжнародного дня захисту дітей)

2023-06-01

/Files/images/тл76.jpg

/Files/images/тл75.jpg 1 червня в Україні традиційно відзначають одне з найпочесніших свят – Міжнародний день захисту дітей, як нагадування про обов’язок дорослих захистити права та добробут кожної дитини.

У цей день Прилуцька міська бібліотека для дітей ім. Павла Білецького-Носенка запросила на свято невгамовних дітлахів під назвою «Дітям – радість, дітям – сонце, дітям – мир і доброта» своїх читачів.

Дітей вітали зі святом Людмила Зубко, директор Прилуцької міської центральної бібліотеки ім. Любові Забашти, та Володимир Мазуренко, депутат Прилуцької міської ради 8-го скликання Всеукраїнського об’єднання Батьківщина.