• Ви знаходитесь тут:

• Новини бібліотеки

Літературна книжкова веселка "Наповнимо цей світ радістю" до Міжнародного дня захисту дітей

2023-06-01

/Files/images/тл73.jpg

У читальній залі міської бібліотеки для дітей ім. Павла Білецького-Носенка до Міжнародного дня захисту дітей експонується літературна книжкова веселка «Наповнимо цей світ радістю». На час літніх канікул, які тільки розпочинаються, на дітей чекають нові пригодницькі книги, фантастичні казки, цікаві журнали, адже яскравий книжковий світ здатен не лише навчити, а й здивувати, надихати на нові пригоди, на здійснення мрій. Розмаїття цікавих, яскравих книг та журналів неодмінно подарує вам купу нових вражень та допомже потрапити до чарівного світу казок, фантастичних пригод та мандрів. Найменших читачів зацікавлять яскраві книги про казкових звірят, комікси, пригоди, детективні історії, віршики-веселинки та багато інших книг на будь-які смаки. Запрошуємо всіх бажаючих у захоплюючу літню книжкову подорож!