Сімейні посиденьки «Моя сім’я – мій оберіг» (до Міжнародного дня сім'ї)

2023-05-24

/Files/images/тл71.jpg

/Files/images/2022_r/тл70.jpg 15 травня світ відзначає Міжнародний день сім'ї аби звернути увагу суспільства до проблем та потреб сучасних родин.

Напередодні свята, 12 травня, в Прилуцькій міській бібліотеці для дітей ім. Павла Білецького-Носенка відбулися сімейні посиденьки під назвою «Моя сім’я – мій оберіг».

Запрошені родини вітали директор Прилуцької центрально міської бібліотеки імені Любові Забашти Людмила Зубко та завідуюча бібліотекою для дітей Євгенія Гнатів з прийдешніми святами, а маленька гостя Козленко Марія привітала всіх матусь піснею «Мама».

Родини з дітьми в затишній бібліотечній залі ділилися власними сімейними традиціями та цінностями.

Кожен дорослий отримав з чарівного «капелюх часу» квиток в дитинство та мав змогу намить поринути в минуле .

Діти брали участь в рухливих іграх, адже дорослі добре розуміють, що рух для дітей – запорука гарного настрою, а батьки отримали завдання – скласти з маси слів приказки про сім’ю.

Вікторина-батл «Ми знаємо більше…» додала неабиякого пожвавлення, адже передбачала змагання команди дітей проти команди батьків. Звісно, що діти перемогли, а дорослі довели, що вони сучасні батьки і йдуть в ногу з часом.

Працівники бібліотеки підготували фотозону, а також рамки для фото, сподіваючись, що в ній буде неодмінно фото зроблене в бібліотеці.