• Ви знаходитесь тут:

• Новини бібліотеки

Книжкова виставка-вітання "І слово розумом святим і оживи, і просвіти!" (до Дня слов'янської писемності і культури)

2023-05-24

/Files/images/тл69.jpg

/Files/images/тл68.jpg Щорічно 24 травня в день вшанування пам’яті рівноапостольних Кирила і Мефодія відзначається День слов’янської писемності і культури. З нагоди 1160-річчя цього свята Прилуцька міська бібліотека для дітей ім. Павла Білецького-Носенка представила книжкову виставку-вітання «І слово розумом святим і оживи, і просвіти!». Користувачі нашої бібліотеки ознайомляться з літературою історії слов’янської писемності, культурології, історії української культури та історії української літературної мови. Зі «Словника символів культури України» ви почерпнете інформацію про найважливіші наукові, філософські, художні, міфологічно-релігійні, побутові символи українців. Також є видання про витоки слов’янської писемності, перших перекладачів богослужбових книг на слов’янську мову та книги, які розкажуть якою була перша літературна мова, звідки вона прийшла, про її стилі, про культуру слова.

Запрошуємо відвідати книжкову виставку-вітання, і ви переконаєтеся, що писемність, мова – це душа кожної нації, її найцінніший скарб, ознака нашого національного визнання!