• Ви знаходитесь тут:

• Новини бібліотеки

"Енеїді" І. Котляревського - 225 років. Виставка однієї книги "Перший твір нової української літератури"

2023-05-22

/Files/images/тл60.jpg

/Files/images/тл59.jpgУ цьому році "Енеїді" Івана Котляревського – 225 років.

З нагоди ювілею поеми працівники нашої бібліотеки на відділі обслуговування старших читачів презентували виставку однієї книги «Перший твір нової української літератури». Примірники творів різних років видання, цікаві факти з історії створення книги, історія написання – все це буде цікаво для допитливого читача.

Вже 225 років українці сміються над пригодами Енея, троянця у козацькому вбранні. Тож запрошуємо наших відвідувачів насолодитися енциклопедією української старожитності, джерелом мудрості і веселого сміху.