• Ви знаходитесь тут:

• Новини бібліотеки

" Для нас Великдень милий гість, його стрічаємо пи санками"-майстер-клас з розпису великодніх писанок в школі №7.

2013-04-29

Напередодні великого християнського свята Христового Воскресіння, 29 квітня бібліотекар Прилуцької міської бібліотеки для дітей Наталія Дроботько провела в загальноосвітній школі №7 для учнів 3-А класу (класовод Ольга Бойко) майстер-клас з розпису великодніх писанок. Для діток вона підготували всі необхідні матеріали та цікаві факти про свято Великодня, розповіла про історію походження української писанки, значення основних ліній та кольорів, а також про обряди, пов’язані з цим символом.

Участь у майстер-класі взяли всі учні класу. Вони з задоволенням слухали розповіді бібліотекаря та намагалися зробити з яйця справжній шедевр. І у них все виходило, адже кожна дитина максимально акуратно розфарбовувала писанки.

/Files/images/Фото ДБ2.JPG