• Ви знаходитесь тут:

• Новини бібліотеки

Літературні гойдалки "Тиждень книги відзначає дітвора" (до Всеукраїнського тижня дитячого та юнацького читання"

2023-03-27

/Files/images/тл 28.jpg Щороку хвилююча мить чарівної весни приносить до нашої бібліотеки традиційне і довгоочікуване свято — Всеукраїнський тиждень дитячого читання – час, сповнений дивовижного книжкового розмаїття, свято тих, хто творить книгу, і тих, хто любить читати. Цього року тиждень читання у міській бібліотеці для дітей імені Павла Білецького-Носенка запрошує в читальну залу на літературні гойдалки «Тиждень книги відзначає дітвора». Наша виставка допоможе дітям відчути радість спілкування з книгою, нагадає дорослим про значення друкованого слова та приверне увагу до проблем дитячого читання.

Книжкова виставка наповнена найулюбленішими дитячими книжками на різноманітну тематику та найвибагливіші смаки: мандрівка світом книжок Катаріни Маренгольц від «Гамлета» до «Гарі Потера», книга-мандрівка «Україна» від креативної агенції Green Penquin, світові шедеври живопису й скульптури від А. Гізера «Знайомство з мистецтвом», від Ж. Рішара «Усе про бджіл… і не тільки», дітям про бізнес Б. Шефера «Пес на ім’я Мані або абетка грошей», як навчити дітей грати в шахи А. Станішевської, прозобукет як розібратися з цим незрозумілим світом «Ще не в курсі, але…», а ще пригоди подорожі, фантастика, про дружбу і кохання та багато інших захоплюючих книг!

Читання має здатність відволікати від тривоги, заспокоювати, дає можливість зануритися у вигадані світи, захистити дітей, хоч на короткий час, від сьогоденної реальності. Завітайте до читальної зали нашої бібліотеки, влаштуйте книжкове свято собі та своїм дітям, бо нація, яка читає, – непереможна!