Книжкова виставка-вітання "Симфонія весни"

2023-03-03

/Files/images/тл22.jpg У міську бібліотеку для дітей ім. Павла Білецького-Носенка весна завітала у вигляді книжкової виставки-привітання «Симфонія весни». На виставці зібрані книги в яскравих різнокольорових обкладинках про прихід весни, звичаї та традиції українського народу, весняні прикмети. Виставка зацікавить не тільки дітей, а й їхніх батьків. Тут є і казки та оповідання для дітей молодшого шкільного віку, енциклопедія для дітей «Пори року», для найменших – розвиваючі оповідання Міхаліциної К. та Були О. «Хто росте в саду», «Весняні пригоди білченяти» та багато інших.

Виставку прикрашають картини на весняну тематику, вишиті бісером та хрестиком. Їх подарували нашій бібліотеці читачі.

Весна огортає теплом наші серця, додає віри в перемогу і щасливе майбутнє нашого народу.