Відкриймо серце для Різдва

2022-01-05

Різдво є одним з головних християнських свят, яке відзначається унікальними звичаями, традиціями і власними символами, а його святкування обумовлені безліччю традицій.

5 січня напередодні Різдва у Прилуцькій міській бібліотеці для дітей відбулися різдвяні потіхи під назвою "Відкриймо серце для Різдва".

Захід розпочався символічним «Щедриком» Леонтовича і наповнив книгозбірню передчуттям світлого свята.

Родини, запрошені на свято, ділилися власними традиціями святкування Різдва. Учасники дитячого театру «Парадокс» МБК привітали гостей з прийдешніми свята і показали фрагмент театралізованого дійства «Коляда».

Діти розважалися: відгадували загадки, грали в рухливі ігри, склали Різдвяний пазл, а батьки «приготували» святкову вечерю на бібліотечний різдвяний стіл.

Бібліотекарі не змогли порушити давню традицію і найменшим нашим гостям подарували по Різдвяному прянику, аби свята були солодкими і незабутніми.

/Files/images/2022_r/Фото ДБ1.jpg/Files/images/2022_r/Фото ДБ2.jpg/Files/images/2022_r/Фото ДБ3.jpg