«Яскраві постаті літературної Прилуччини»

2019-09-17

17 вересня у Прилуцькій міській бібліотеці для дітей ім. П. Білецького-Носенка відбувся літературний пазл до Дня міста «Яскраві постаті літературної Прилуччини», куди запрошені були учні 5-В класу ЗОШ №7.

Діти ознайомилися з такими відомими митцями літературного слова як Любов Забашта, Микола Турківській, Ганна Ігнатенко, Олена Шульга, Євген Постульга, Лілія Черненко, Ніна Полив’яна, Світлана Коробова, Ірина Іващенко, Надія Мариноха-Стеценко, відома прилуцька поетична родина: Микола Чорновус (Ткаченко), Ніна Ткаченко та їхня донька - Олеся Білоцвіт.

Не кожного дня нам випадає можливість познайомитися і поспілкуватися з видатними прилучанами. На зустріч була запрошена поетеса Валентина Грибенко, яка не лише розповіла про себе та зачитала вірші, а й дала поради тим, хто пробує себе на творчій ниві.

Присутні відкрили для себе творчу родину сестер Ващенко. Анастасія, учениця 6-А класу гімназії №5, яка не лише пише вірші, а й пробує себе у режисерському амплуа і яка представила свій короткометражний фільм про рідні Прилуки.

Ганна Ващенко, за фахом журналіст, пише не лише поезію, а й прозу, та є наставником та критиком віршів своєї сестри.

/Files/images/2019_r/z2 (1).JPG/Files/images/2019_r/z2 (2).JPG/Files/images/2019_r/z4 (1).JPG/Files/images/2019_r/z4 (2).JPG

Кiлькiсть переглядiв: 133

Коментарi