«Зимові фантазії» - літературно-мистецький вернісаж в дитячій бібліотеці.

2013-01-10

«Зимові фантазії» - літературно-мистецький вернісаж в дитячій бібліотеці.

В народі говорять: «Зима прийшла – снігу та празників привела» і дійсно, зима – найбільш святкова пора року, а особливо для малят – зимові розваги в розпалі – лижі, ковзани, сніжки та сніговики, Дід Мороз, Снігурка, красуня ялинка, і звичайно,подарунки. А в Прилуцькій міській дитячий бібліотеці це ще й пора мистецьких розваг та можливість продемонструвати власні таланти.

Десятого січня читачі бібліотеки та учні третього класу школи №7 завітали до бібліотеки на літературно-мистецький вернісаж «Зимові фантазії». Тут на дітей чекала лялькова вистава «Як святкують Новий рік дід Андрюшка та баба Марушка» з відомої всім казки «Ріпка», яку підготували читачки Тетяна Хоружа та Богдана Терех.

Відразу після театру ведуча заходу бібліотекар Наталія Дроботько запросила дітлахів до бібліотечної крамниці «Новорічна казка», де на присутніх чекали неймовірні пригоди, дива, зустрічі з казковими героями і, звичайно, конкурсні ігри та розваги. І хто ж ви думаєте був продавцем у крамниці? Баба Яга та Кощей, які перед прийняттям на роботу пройшли конкурсний відбір, відгадавши низку новорічних та літературних загадок (ролі майстерно виконували читачки Тетяна Хоружа та Богдана Терех). В цій крамниці можна було купити: цукерку - розказавши вірш, печиво – відгадавши загадку, цукерку на паличці – виконавши пісню, шоколадку – затанцювавши танок.

Діти по черзі виходили: співали, розповідали вірші і, отримували за виступ солодощі від Діда Мороза ( провідний бібліотекар Людмила Піддяченко), а найкращі учасники мали змогу зробити фото на згадку./Files/images/а.JPG

А яка ж новорічна зустріч без колядок та щедрівок! І коли в читальній залі вони залунали у виконанні вихованців Центру творчості дітей та юнацтва під керівництвом Вікторії Лемещенко, звичний світ став кольоровим, а люди – добрішими. А солодки подарунки від приватного підприємця Видай Людмили Олександрівни були для дітей справжньою несподіванкою. Це цікаве дійство викликало бажання в майбутньому ще не раз завітати до бібліотеки./Files/images/IMG_2664.JPG