Бібліотека+Школа=Країна знань

2016-09-01

1 вересня, у День знань, на площі ім. Т.Шевченка працівники Прилуцької міської бібліотеки для дітей ім. Павла Білецького – Носенка розгорнули інтерактивну книжкову виставку «Бібліотека + Школа = Країна знань». Для юних мешканців міста була представлена нова пізнавальна дитяча література, корисні періодичні видання для батьків, а вихователі та викладачі змогли знайти для себе цікаві фахові видання, такі як «Фантазії вихователя», «Палітра педагога», «Дитячий садок», «Педагогічна майстерність».

Школа, книга, бібліотека – всі вони дають дітям знання. Тож у таке неформальне свято – День знань, школярі продемонструвати свої здібності, виконуючи завдання, розміщені на Дереві пізнання.

Дійство захопило не тільки учнів, а навіть тих, хто ще не ходить до школи. Завдання малечі допомагали читати батьки, а разом з бібліотекарями та книгами знайти правильні відповіді було досить просто.

Позитивні емоції, приємні враження, відкриття нових знань і книжок супроводжували дітвору у цей день і, звичайно, не одна дитина не залишилася без подарунка у перший вересневий день. Хтось обирав собі кольорову кульку, а хтось смачну цукерку від спонсору заходу – гастроному «Центральний»./Files/images/IMG_1686.JPG/Files/images/IMG_1689.JPG/Files/images/IMG_1690.JPG/Files/images/IMG_1708.JPG