Поетично – пізнавальна година «Лагідний світ Тамари Коломієць»

2015-04-14

14 квітня на чергове зібрання «Літературного гороскопа», який розпочав свою роботу з нового 2015 року, і відкриває читачам Прилуцької міської бібліотеки для дітей ім. Павла Білецького - Носенка відомі і невідомі сторінки життя та творчості найталановитіших, найвідоміших та найцікавіших дитячих письменників, зібралися учні 4-го класу ЗОШ №7./Files/images/ттттттть.JPG

9 квітня святкувала свій 80-й день народження відома українська поетеса Тамара Коломієць. І звісно, що героїнею «літературного гороскопу» у квітні стала саме Тамара Опанасівна та її книги. Поетично – пізнавальна година «Лагідний світ Тамари Коломієць» була присвячена її творчості.

Ведуча заходу бібліотекар Наталія Дроботько, використовуючи мультимедійну презентацію, розповіла про дитячі та шкільні роки поетеси. В творчому доробку Тамари Коломієць дуже багато книг, але найбільшою популярністю користується збірка з назвою «Найперша стежечка», вірші з якої напам’ять читали учні. Під час читання вірша «Сміх лунає у дворі» школярики начебто знову помандрували у дитсадок, взявши із собою улюблені іграшки.

Один з улюблених жанрів малечі це загадки. Вони допомагають пізнавати довкілля, розвивати мислення, спостережливість. Отже, на присутніх чекали поетичні загадки Тамари Коломієць, які вони із задоволенням розгадували.

У Тамари Коломієць є твори, в яких вона розповідає про всілякі дива. І справжнісіньким дивом для глядачів була лялькова вистава за творами Тамари Коломієць, підготована читацьким активом бібліотеки. А розпочала її ведуча словами:

Кажу, кажу казку

За бубликів в’язку.

Один бублик – на зубок,

Другий бублик – в козубок,..

обдаровуючи школярів солодощами.

/Files/images/тттттть.JPG