70 - та річниця звільнення України.

2014-10-28

«Ніхто не забутий, ніщо не забуто…» - ці слова всім добре відомі, але іноді ми їх і забуваємо, бо в плині часу стираються події, імена, обличчя. Тож, мабуть, саме для цього існують пам’ятні дні, які дають нам можливість зупинитися в щоденній коловерті, і згадати тих хто у далекому 1944 році приніс визволення рідній українській землі.

28 жовтня, в День визволення України від фашизму, в Прилуцький міській бібліотеці для дітей ім. Павла Білецького-Носенка відбулася година патріотизму «Тільки пам’ять не сивіє…», на яку було запрошено учнів сьомого класу ЗОШ №3.

Ведуча заходу – бібліотекар Ольга Лукаш, проводячи аналогію з сьогоденням, розповіла про мужність і відвагу усіх, хто в ту далеку пору боровся з фашистами, героїчною працею в тилу кував перемогу над ворогом. На основі тексту роману Бориса Гусева «Три години до світанку», в якому розповідається про нашого земляка Кузьму Гнідаша, бібліотекар привела приклад героїчних та патріотичних вчинків прилучан.

Щоб зрозуміти, чим жили українці в той час, про що турбувалися, як виживали і як любили, Ольга Лукаш прочиала учням кілька фронтових листів наших бійців-земляків, які зберігаються в фондосховищі Прилуцького краєзнавчого музею.

На закінчення заходу школярі взяли участь в історичній вікторині-квесті в оновленому парку Вічної Слави.

/Files/images/111.JPG