/Files/images/SAM_0041.JPG
/Files/images/SAM_0708.JPGЗа цикл заходів по святкуванню 200-річчя Т.Шевченка наша бібліотека отримала Диплом та грошову винагороду у розмірі 1 000 грню на передплату./Files/images/SAM_2183.JPGНа Воздвиженський ярмарок 2015 бібліотека готувала виставку робіт Прилуцьких фотохудожників6 О. Кановець, М. Дрожнікова, В.Удода, В.Яковенка./Files/images/SAM_2192.JPGВиставка виклакала велику цікавість прилучан./Files/images/SAM_2188.JPGПрацівники бібліотеки долучилися і до роботи дитячої "Зони комфорту"

Прилуцька міська бібліотека для дітей ім. Павла Білецького - Носенка - переможець обласного рейтінг - конкурсу "Краща бібліотека 201/Files/images/баннер228.1.jpgНаша бібліотека закликає не порушувати права дітей, ми проти насилля!!!/Files/images/IMG_0923.JPGНаша читачка Алісія Дорошенко - учениця гімназії №5 - кращий читач Чернігівської області 2016 року серед учнів 6-х класів./Files/images/SAM_2101.JPGНаша читачка Ярослава Ворчак, учениця ЗОШ №9 зайняла друге місце у старшій групі обласного конкурсу дитячої творчості "Хай весь світ дивують нині діти неньки - України!"3 року"!