Структура дитячої бібліотеки:

- абонемент для дошкільнят та учнів 1-4 класів;

- абонемент для учнів 5-9 класів;

- читальний зал.

Абонемент для дошкільнят та учнів 1-4 класів.

На відділ працюють провідний бібліотекар Піддяченко Людмила Михайлівна та бібліотекар Сич Наталья Михайлівна./Files/images/IMG_2255.JPGСич Наталія Михайлівна/Files/images/IMG_2254.JPGПіддяченко Людмила Михайлівна

Завітавши у відділ обслуговування користувачів – учнів 1-4 класів, кожна з них обов’язково зверне увагу на іграшки – саморобки за сюжетами українських народних казок і щиро повірить в те, що, переступивши поріг бібліотеки, опинилася в чудовій казці.

А далі її увагу привернуть яскраві книжкові виставки, що знайомлять з казками Ш.Перро, Г.К.Андерсена, В.Нестайка та ін. І коли дитина візьме додому книжку, вона стане з часом справжнім читачем.

«Читай-містечко» - так останнім часом називають відвідувачі дитячу бібліотеку, яка час від часу перетворюється то на конференц-зал, то на етно-клас чи вернісаж, де експонуються художні роботи дітей, а то і на веселий майданчик для змагання ерудитів або дитячий кінозал під час шкільних канікул. Для батьків на молодшому абонементі оформлено куточок літератури з питань виховання дитини, а діти мають можливість пограти іграшками.

Абонемент для учнів 5-9 класів.

На відділі працюють бібліотекар Проценко Оксана Анатоліївна та бібліотекар Тимофієва Вікторія Вікторівна./Files/images/IMG_2256.JPGТимофієва Вікторія Вікторівна

Всі заходи, які проводяться на відділі, робота працівників спрямовані на всебічний розвиток дитини, пробудження у неї інтересу до літератури та світу прекрасного. І для цього в бібліотеці створені умови, в яких читачі можуть творчо і самостійно працювати з книгою, любити її та виражати своє ставлення до неї.

Відділ надає інтенрет-послуги, читачі мають можливість працювати на 3 компֹ’ютерах, підключених до мережі Інтернет. Саме з відкриттям інтернет- блоку бібліотека вийшла на новий рівень популяризації літератури і розвитку читацької компетентності. Бо саме сучасні інформаційні технології дозволяють розширювати читацьку аудиторію, пропонувати нові форми спілкування, об’єднувати можливості друкованих, аудіовізуальних та електронних носіїв інформації.

Читальний зал.

Читачів читального залу обслуговують провідний бібліотекар Сахбані Лариса Миколаївна та бібліотекар - бібліограф Кожевнікова Любов Олександрівна./Files/images/IMG_2208.JPGСахбані Лариса Миколаївна/Files/images/IMG_2209.JPGКожевнікова Любов Олександрівна

Дитинство – найцікавіша,найвідповідальніша пора становлення особистості. Працівники читального залу бібліотеки покликані допомогти у цьому. У читальному залі дитячої бібліотеки постійно працюють тематичні та краєзнавчі книжкові виставки, оформлюється «Літературний календар».

Кiлькiсть переглядiв: 726

Коментарi