• Ви знаходитесь тут:

 • Головна
 • Обдаровані діти нашого міста

/Files/images/SAM_2082.JPG

Катерина Рогова.

Катерина Рогова (1999 р. н.) – студентка Прилуцького гуманітарно- педагогічного коледжу.
Дівчина з дитинства захоплюється силовими єдиноборствами: кікбоксингом, рукопашним боєм, дзюдо, боксом. її першим тренером був батько -спортсмен Олександр Роговий, який нині перебуває в зоні АТО. Мама Олена теж спортсменка – тренер з аеробіки.
За шість років участі у змаганнях Катя здобула звання кандидата у майстри спорту з боксу, стала чемпіонкою області із цього виду спорту.
2015 рік став для Каті видатним. Спочатку Катерина перемогла на чемпіонаті України, затим виборола срібло чемпіонату світу в тайванському місті Тайбей. Із 15 по 23 серпня у складі збірної України Катя Рогова виступала на чемпіонаті Європи з боксу серед дівчат, юніорок та молоді. Змагання проходили в угорському місті Кестхей.
2016 рік - 16-річна Катерина стала переможцем у категорії "молодь"на чемпіонаті України з боксу серед жінок, молоді та юніорок у Кривому Розі.
Запорука успіхів Катерини Рогової – в її сумлінній підготовці до змагань, майстерній роботі тренерів: колишнього – Олександра Рогового та нинішнього по СК «Берег» (м. Ічня) – Олега Кравця.

Овдієнко Аня,

учениця 8 класу школи № 14,відвідує зразкову студію образотворчого мистецтва «Палітра» Центру творчості дітей та юнацтва (керівник Сидоренко Л.Л.).

Дивлячись на її роботи,дійсно відчуваєш тепле, добре проміння, що йде з її дитячої луші, щирої, відкритої до світу, до людей, до краси.

Аня любить працювати в різних техніках, захоплюється читанням книг, особливо полюбляє пригоди, детективи та фантастику. Любить фантазувати, малювати за уявленням та з натури, особливо пейзажі. Має життєлюбний та веселий характер. Наполеглива, працелюбна, смілива, вихована.

Приймає активну участь у виставках та конкурсах:

- постійний учасник конкурсу «Податки очима дітей»;

- 2 місце в конкурсі малюнків з нагоди Дня Європи «Україна – держава європейська»;

- 1 місце в міському етапі Всеукраїнського конкурсу «Моє рідне місто»;

-нагороджена дипломом за участь у проекті «Казковий календар».

Її роботи несподівані і оригінальні. В них відчувається творча сміливість, майстерність, глибокий духовний світ.

Про це свідчать також Аніни улюблені книги, що представлені на виставці разом з малюнками. Тут – і детективи, і фантастика, пригодницькі та казкові оповідання, а також науково – популярні книги про наш прекрасний оточуючий світ. Читаючи їх, Аня думає, фантазує, у неї з»являється свій погляд на світ і свій стиль життя.

Відвідувачі бібліотеки часто затримуються біля Аніних осінніх натюрмортів, прилуцьких краєвидів, бо всі вони пронизані любов»ю до рідної землі, до рідного краю.

/Files/images/image[2].jpg

/Files/images/у (2).JPG

Сергій Майстренко -

учень шостого класу ЗОШ №14, захоплюється літературною творчістю, пише вірші, відвілує літературну студію при Центрі творчості дітей та юнацтва под керівництвом Валентини Грибенко.

/Files/images/у (1).JPG

Анастасія Горбач,

Учениця 7-Б класу ЗОШ №2, захоплюється малюванням, цікавиться літературою та книгою, відвідує оьразотворче відділення Прилуцької школи мистецтв.

Куриленко Аня.

/Files/images/IMG_5764.JPGАня Куриленко -учениця 1-В класу Прилуцької спеціалізованої ЗОШ №6. Це маленька дівчинка, яка в свої 7 років має велику популярність та славу.

Анюта має перемогу в 20-ти всеукраїнських і міжнародних турнірах та фестивалях, отримала 3 «так» на шоу «Україна має талан. Діти», участь в Міжнародному дитячому цирковому фестивалі в Швейцарії.

Дівчинка є дуже здібною, окрім гімнастики, вона захоплюється ще й вивченням англійської мови та малюванням. На творчість її надихають книги - це ще одне захоплення Ані. Має власну бібліотеку і є активною читачкою дитячої книгозбірні.

Кiлькiсть переглядiв: 5302

Коментарi

 • DavidTrisy

  2017-12-16 01:51:00

  сафоновский завод энергетического машиностроения официальный сайт [url=http://safzem.ru/]дизель редукторный агрегат[/url]...

 • ZenUniotteMed

  2017-12-15 21:42:35

  Доброго времен суток, дорогие друзья! Предлагаю увлекательный проект: http://kaxka.ru - выставка картин в Москве. Далее приобрести картину. И наконец выставка в этом месяце. Идея вебсайта п»ї[url=http://kaxka.ru/stati/item/25-dorogie-kartiny]Дорогие картины[/url]. Всем удачи в делах. Андрюха...

 • RobertTap

  2017-12-15 14:25:35

  гидромониторно-насосные установки дизельные стационарные [url=http://safzem.ru/]дизельная насосная установка[/url]...

 • BernardPak

  2017-12-15 12:52:07

  сафоновский машиностроительный завод фото [url=http://safzem.ru/]сафоновский комбинат[/url]...

 • Jaimegeash

  2017-12-14 18:37:06

  производство дгу [url=https://general-energo.ru/]дизельные насосные станции[/url]...

 • DavidWab

  2017-12-14 05:20:59

  нагрузочное устройство 500квт [url=https://general-energo.ru/]дизельные насосные станции[/url]...

 • Jaimegeash

  2017-12-14 01:14:24

  блок контейнер дизельная [url=https://general-energo.ru/]дизельные насосные станции цена[/url]...

 • Stevielem

  2017-12-14 01:11:25

  дизельная насосная станция [url=http://safzem.ru/]дизель-редукторный агрегат[/url]...

 • KennyJes

  2017-12-14 00:00:39

  москва ул нижегородская д 32 стр.а [url=http://safzem.ru/]компактная установка с дизельным насосом ju6h-uf-50[/url]...

 • Peetterame

  2017-12-13 18:32:58

  Доброго дня, посетители сайта! Рекомендую симпатичный сайт: http://akademiyrsoz.ru - дистанционное обучение педагога. Разумеется обучение медиации и. И еще дополнительное образование бухгалтера и. Тема ресурса [url=http://akademiyrsoz.ru]дистанционное обучение бухгалтера. Конечно обучение первой доврачебной помощи. И конечно обучение школьной медиации [/url]. Всем удачи в делах. Эдуард...