• Ви знаходитесь тут:

 • Головна
 • Обдаровані діти нашого міста

/Files/images/SAM_2082.JPG

Катерина Рогова.

Катерина Рогова (1999 р. н.) – студентка Прилуцького гуманітарно- педагогічного коледжу.
Дівчина з дитинства захоплюється силовими єдиноборствами: кікбоксингом, рукопашним боєм, дзюдо, боксом. її першим тренером був батько -спортсмен Олександр Роговий, який нині перебуває в зоні АТО. Мама Олена теж спортсменка – тренер з аеробіки.
За шість років участі у змаганнях Катя здобула звання кандидата у майстри спорту з боксу, стала чемпіонкою області із цього виду спорту.
2015 рік став для Каті видатним. Спочатку Катерина перемогла на чемпіонаті України, затим виборола срібло чемпіонату світу в тайванському місті Тайбей. Із 15 по 23 серпня у складі збірної України Катя Рогова виступала на чемпіонаті Європи з боксу серед дівчат, юніорок та молоді. Змагання проходили в угорському місті Кестхей.
2016 рік - 16-річна Катерина стала переможцем у категорії "молодь"на чемпіонаті України з боксу серед жінок, молоді та юніорок у Кривому Розі.
Запорука успіхів Катерини Рогової – в її сумлінній підготовці до змагань, майстерній роботі тренерів: колишнього – Олександра Рогового та нинішнього по СК «Берег» (м. Ічня) – Олега Кравця.

Овдієнко Аня,

учениця 8 класу школи № 14,відвідує зразкову студію образотворчого мистецтва «Палітра» Центру творчості дітей та юнацтва (керівник Сидоренко Л.Л.).

Дивлячись на її роботи,дійсно відчуваєш тепле, добре проміння, що йде з її дитячої луші, щирої, відкритої до світу, до людей, до краси.

Аня любить працювати в різних техніках, захоплюється читанням книг, особливо полюбляє пригоди, детективи та фантастику. Любить фантазувати, малювати за уявленням та з натури, особливо пейзажі. Має життєлюбний та веселий характер. Наполеглива, працелюбна, смілива, вихована.

Приймає активну участь у виставках та конкурсах:

- постійний учасник конкурсу «Податки очима дітей»;

- 2 місце в конкурсі малюнків з нагоди Дня Європи «Україна – держава європейська»;

- 1 місце в міському етапі Всеукраїнського конкурсу «Моє рідне місто»;

-нагороджена дипломом за участь у проекті «Казковий календар».

Її роботи несподівані і оригінальні. В них відчувається творча сміливість, майстерність, глибокий духовний світ.

Про це свідчать також Аніни улюблені книги, що представлені на виставці разом з малюнками. Тут – і детективи, і фантастика, пригодницькі та казкові оповідання, а також науково – популярні книги про наш прекрасний оточуючий світ. Читаючи їх, Аня думає, фантазує, у неї з»являється свій погляд на світ і свій стиль життя.

Відвідувачі бібліотеки часто затримуються біля Аніних осінніх натюрмортів, прилуцьких краєвидів, бо всі вони пронизані любов»ю до рідної землі, до рідного краю.

/Files/images/image[2].jpg

/Files/images/у (2).JPG

Сергій Майстренко -

учень шостого класу ЗОШ №14, захоплюється літературною творчістю, пише вірші, відвілує літературну студію при Центрі творчості дітей та юнацтва под керівництвом Валентини Грибенко.

/Files/images/у (1).JPG

Анастасія Горбач,

Учениця 7-Б класу ЗОШ №2, захоплюється малюванням, цікавиться літературою та книгою, відвідує оьразотворче відділення Прилуцької школи мистецтв.

Куриленко Аня.

/Files/images/IMG_5764.JPGАня Куриленко -учениця 1-В класу Прилуцької спеціалізованої ЗОШ №6. Це маленька дівчинка, яка в свої 7 років має велику популярність та славу.

Анюта має перемогу в 20-ти всеукраїнських і міжнародних турнірах та фестивалях, отримала 3 «так» на шоу «Україна має талан. Діти», участь в Міжнародному дитячому цирковому фестивалі в Швейцарії.

Дівчинка є дуже здібною, окрім гімнастики, вона захоплюється ще й вивченням англійської мови та малюванням. На творчість її надихають книги - це ще одне захоплення Ані. Має власну бібліотеку і є активною читачкою дитячої книгозбірні.

Кiлькiсть переглядiв: 5293

Коментарi

 • NikitaKes

  2017-01-28 23:07:52

  Все утро осматривал материалы сети, и вдруг к своему восторгу открыл поучительный вебсайт. Гляньте: [url=https://karno.ua/kotly/brand/stropuva]котлы stropuva[/url] . Для моих близких данный вебсайт явился весьма неплохим. До свидания!...

 • Bernardlow

  2017-01-28 20:23:05

  kqa pgyheb vws http://www.raybansaler.com/ replica ray ban sunglasses http://www.discountoakleys.cn/ cheap oakleys http://www.oakleygosunglasses.com/ replica oakleys http://www.fakeoakleys.cn/ cheap oakleys https://www.myfakeoakleysunglasses.com/ fake oakleys...

 • Fehikutdog

  2017-01-28 19:31:11

  как верно сварить МОРСКОЙ КОКТЕЙЛЬ? время варки 5-7 минут Чтоб сварить замороженный морской коктейль необязательно его предварительно размораживать. Главное отлично помыть его под проточной водой, откинув на сито, т.к. меж осьминожками и кусками кальмаров могут наблюдаться следы песка, которые и требуется смыть. Коктейль варят в хорошо подсоленной воде, размер которой должен быть больше втрое. Кастрюлю ставят на мощный огнь, доводят до состояния кипения и высыпают в нее морской коктейль. Сначала вода перестанет кипеть, но через пару минут процесс возобновится...

 • JeffreyGlind

  2017-01-28 18:31:17

  http://www.thescotlandholiday.com/blog/how-to-get-original-silagra-100-mg-pills-in-canada.php...

 • OlegHex

  2017-01-28 17:50:37

  Полчаса пересматривал материалы инет, неожиданно к своему удивлению заметил лучший вебсайт. Гляньте: [url=http://service01.com.ua/%D1%80%D0%B5%D0%BC%D0%BE%D0%BD%D1%82-%D1%81%D1%82%D0%B8%D1%80%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D1%8B%D1%85-%D0%BC%D0%B0%D1%88%D0%B8%D0%BD-ariston/]ремонт стиральных машин ariston[/url] . Для моих близких этот вебсайт показался очень привлекательным. Хорошего дня!...

 • Richarddab

  2017-01-28 15:03:54

  И пусть не построить хоромы, только сделать ремонт квартиры http://47news.ru/users/126504/ класса люкс Вам совершенно по силам. Ремонт и улучшение квартир и офисов почти источник – это наш профиль, и мы постараемся помочь Вам исполнять инициатор шаг к собственному дворцу....

 • Petrnox

  2017-01-28 14:43:54

  Целый вечер мониторил контент инет, и к своему восторгу обнаружил восхитительный веб-сайт. Посмотрите: [url=https://np.com.ua/]Оборудование для бизнеса[/url] . Для нас вышеуказанный ресурс произвел хорошее впечатление. Успехов всем!...

 • Andreiset

  2017-01-28 12:05:16

  Всю ночь мониторил материалы инет, и к своему восторгу заметил нужный веб-сайт. А вот и он: [url=https://the-models.com/]эскорт москва[/url] . Для нас вышеуказанный ресурс оказал хорошее впечатление. Всего хорошего!...

 • Ruslanbed

  2017-01-28 11:18:36

  Много познавал содержание сети интернет, случайно к своему восторгу заметил интересный сайт. Смотрите: [url=http://maxformer.com/]складское оборудование[/url] . Для нас вышеуказанный сайт оказался очень нужным. До встречи!...

 • RussellPic

  2017-01-28 05:32:05

  no posting...