• Ви знаходитесь тут:

 • Головна
 • Обдаровані діти нашого міста

/Files/images/SAM_2082.JPG

Катерина Рогова.

Катерина Рогова (1999 р. н.) – студентка Прилуцького гуманітарно- педагогічного коледжу.
Дівчина з дитинства захоплюється силовими єдиноборствами: кікбоксингом, рукопашним боєм, дзюдо, боксом. її першим тренером був батько -спортсмен Олександр Роговий, який нині перебуває в зоні АТО. Мама Олена теж спортсменка – тренер з аеробіки.
За шість років участі у змаганнях Катя здобула звання кандидата у майстри спорту з боксу, стала чемпіонкою області із цього виду спорту.
2015 рік став для Каті видатним. Спочатку Катерина перемогла на чемпіонаті України, затим виборола срібло чемпіонату світу в тайванському місті Тайбей. Із 15 по 23 серпня у складі збірної України Катя Рогова виступала на чемпіонаті Європи з боксу серед дівчат, юніорок та молоді. Змагання проходили в угорському місті Кестхей.
2016 рік - 16-річна Катерина стала переможцем у категорії "молодь"на чемпіонаті України з боксу серед жінок, молоді та юніорок у Кривому Розі.
Запорука успіхів Катерини Рогової – в її сумлінній підготовці до змагань, майстерній роботі тренерів: колишнього – Олександра Рогового та нинішнього по СК «Берег» (м. Ічня) – Олега Кравця.

Овдієнко Аня,

учениця 8 класу школи № 14,відвідує зразкову студію образотворчого мистецтва «Палітра» Центру творчості дітей та юнацтва (керівник Сидоренко Л.Л.).

Дивлячись на її роботи,дійсно відчуваєш тепле, добре проміння, що йде з її дитячої луші, щирої, відкритої до світу, до людей, до краси.

Аня любить працювати в різних техніках, захоплюється читанням книг, особливо полюбляє пригоди, детективи та фантастику. Любить фантазувати, малювати за уявленням та з натури, особливо пейзажі. Має життєлюбний та веселий характер. Наполеглива, працелюбна, смілива, вихована.

Приймає активну участь у виставках та конкурсах:

- постійний учасник конкурсу «Податки очима дітей»;

- 2 місце в конкурсі малюнків з нагоди Дня Європи «Україна – держава європейська»;

- 1 місце в міському етапі Всеукраїнського конкурсу «Моє рідне місто»;

-нагороджена дипломом за участь у проекті «Казковий календар».

Її роботи несподівані і оригінальні. В них відчувається творча сміливість, майстерність, глибокий духовний світ.

Про це свідчать також Аніни улюблені книги, що представлені на виставці разом з малюнками. Тут – і детективи, і фантастика, пригодницькі та казкові оповідання, а також науково – популярні книги про наш прекрасний оточуючий світ. Читаючи їх, Аня думає, фантазує, у неї з»являється свій погляд на світ і свій стиль життя.

Відвідувачі бібліотеки часто затримуються біля Аніних осінніх натюрмортів, прилуцьких краєвидів, бо всі вони пронизані любов»ю до рідної землі, до рідного краю.

/Files/images/image[2].jpg

/Files/images/у (2).JPG

Сергій Майстренко -

учень шостого класу ЗОШ №14, захоплюється літературною творчістю, пише вірші, відвілує літературну студію при Центрі творчості дітей та юнацтва под керівництвом Валентини Грибенко.

/Files/images/у (1).JPG

Анастасія Горбач,

Учениця 7-Б класу ЗОШ №2, захоплюється малюванням, цікавиться літературою та книгою, відвідує оьразотворче відділення Прилуцької школи мистецтв.

Куриленко Аня.

/Files/images/IMG_5764.JPGАня Куриленко -учениця 1-В класу Прилуцької спеціалізованої ЗОШ №6. Це маленька дівчинка, яка в свої 7 років має велику популярність та славу.

Анюта має перемогу в 20-ти всеукраїнських і міжнародних турнірах та фестивалях, отримала 3 «так» на шоу «Україна має талан. Діти», участь в Міжнародному дитячому цирковому фестивалі в Швейцарії.

Дівчинка є дуже здібною, окрім гімнастики, вона захоплюється ще й вивченням англійської мови та малюванням. На творчість її надихають книги - це ще одне захоплення Ані. Має власну бібліотеку і є активною читачкою дитячої книгозбірні.

Кiлькiсть переглядiв: 5312

Коментарi

 • Karagag

  2018-01-08 21:53:36

  HomemadeCatFoodandRawCatFood- WebMD Your browser indicates if you've visited this link Forcatowners who want to make homemadecatfoodor try arawcatfooddiet, WebMD provides ideas, tips, and important nutrition guidelines. More results. BuyCatLitterBagsfrom Bed Bath & Beyond Your browser indicates if you've visited this link . [URL=http://cat-claw-marks.gq/stop-cat-urinating-on-bed/]Stop cat urinating on bed[/URL] [URL=http://when-a-cat-licks-you.ml/why-has-my-cat-suddenly-started-pooping-in-the-house/]Why...

 • MichaelFup

  2018-01-08 14:55:12

  банковский карта Вам предоставляется возможность пользования кредитной линией. Без процентов за пользование и без срока пользования кредитом (займом). Абонентская плата составляет всего 3 доллара в месяц и не зависит от кредитного лимита. [url=https://depo120.com/card] кредит [/url]...

 • Simonruh

  2018-01-07 17:03:53

  эвакуатор хмао [url=http://сургут-груз.рф/kvartirnyj-pereezd/]квартирный переезд[/url]...

 • HupleBege

  2018-01-07 13:37:03

  Желаю здравствовать, господа! Посетите любопытный сайт: http://bumagabar.ru - ресторан для свадьбы. Разумеется рестораны с летней верандой. И наконец ресторан на тульской. Задача ресурса интернет проекта [url=http://bumagabar.ru/2017/05/19/rek_restoran/]Советуем наш ресторан для свадьбы[/url]. Всем нам удачи в Интернете. Николай...

 • HeathCinar

  2018-01-07 01:58:27

  национальный конкурс Национальный песенный конкурс "russianpopoyka" - уникальный вокально - песенный фестиваль в котором может принять участие абсолютно каждый. Подробности в группе https://vk.com/russianpopoyka [url=https://russianpopoyka.show] песня спой [/url]...

 • Richardlar

  2018-01-07 01:58:09

  национальный конкурс Национальный песенный конкурс "russianpopoyka" - уникальный вокально - песенный фестиваль в котором может принять участие абсолютно каждый. Подробности в группе https://vk.com/russianpopoyka [url=https://russianpopoyka.show] конкурс музыка [/url]...

 • RaymondTriem

  2018-01-07 01:58:05

  конкурс русской песни Национальный песенный конкурс "russianpopoyka" - уникальный вокально - песенный фестиваль в котором может принять участие абсолютно каждый. Подробности в группе https://vk.com/russianpopoyka [url=https://russianpopoyka.show] фестиваль конкурс [/url]...

 • Thomasinerm

  2018-01-07 01:58:03

  конкурс музыка Национальный песенный конкурс "russianpopoyka" - уникальный вокально - песенный фестиваль в котором может принять участие абсолютно каждый. Подробности в группе https://vk.com/russianpopoyka [url=https://russianpopoyka.show] певица песня [/url]...

 • HooniaPeceOmivinkefe

  2018-01-06 22:27:52

  Всем салют, посетители сайта! Взгляните на симпатичный вебресурс: http://boxing-art.ru - тренировки по боксу. Далее бокс во москве .И понятносекции бокса москва. Специализация вебресурса [url=http://boxing-art.ru]тренер по боксу. Кроме этого обучение боксу.Конечносекции бокса москва.[/url]. Вернее всего приемлимо. Хорошего времени суток в сети, народ сетевой. Николай...

 • Drietryerync

  2018-01-06 18:32:39

  Приветствую Вас, господа! Предлагаю важный сайт: http://mauboussin.ru - ароматы для мужчин. Далее браслеты белое золото. И напоследок стальные браслеты. Идея вебстраницы [url=http://mauboussin.ru]кольцо белое золото. Кроме того браслеты белое золото. И наконец пусеты золото[/url]. Удачи, Вам. Антон...