• Ви знаходитесь тут:

 • Головна
 • Обдаровані діти нашого міста

/Files/images/SAM_2082.JPG

Катерина Рогова.

Катерина Рогова (1999 р. н.) – студентка Прилуцького гуманітарно- педагогічного коледжу.
Дівчина з дитинства захоплюється силовими єдиноборствами: кікбоксингом, рукопашним боєм, дзюдо, боксом. її першим тренером був батько -спортсмен Олександр Роговий, який нині перебуває в зоні АТО. Мама Олена теж спортсменка – тренер з аеробіки.
За шість років участі у змаганнях Катя здобула звання кандидата у майстри спорту з боксу, стала чемпіонкою області із цього виду спорту.
2015 рік став для Каті видатним. Спочатку Катерина перемогла на чемпіонаті України, затим виборола срібло чемпіонату світу в тайванському місті Тайбей. Із 15 по 23 серпня у складі збірної України Катя Рогова виступала на чемпіонаті Європи з боксу серед дівчат, юніорок та молоді. Змагання проходили в угорському місті Кестхей.
2016 рік - 16-річна Катерина стала переможцем у категорії "молодь"на чемпіонаті України з боксу серед жінок, молоді та юніорок у Кривому Розі.
Запорука успіхів Катерини Рогової – в її сумлінній підготовці до змагань, майстерній роботі тренерів: колишнього – Олександра Рогового та нинішнього по СК «Берег» (м. Ічня) – Олега Кравця.

Овдієнко Аня,

учениця 8 класу школи № 14,відвідує зразкову студію образотворчого мистецтва «Палітра» Центру творчості дітей та юнацтва (керівник Сидоренко Л.Л.).

Дивлячись на її роботи,дійсно відчуваєш тепле, добре проміння, що йде з її дитячої луші, щирої, відкритої до світу, до людей, до краси.

Аня любить працювати в різних техніках, захоплюється читанням книг, особливо полюбляє пригоди, детективи та фантастику. Любить фантазувати, малювати за уявленням та з натури, особливо пейзажі. Має життєлюбний та веселий характер. Наполеглива, працелюбна, смілива, вихована.

Приймає активну участь у виставках та конкурсах:

- постійний учасник конкурсу «Податки очима дітей»;

- 2 місце в конкурсі малюнків з нагоди Дня Європи «Україна – держава європейська»;

- 1 місце в міському етапі Всеукраїнського конкурсу «Моє рідне місто»;

-нагороджена дипломом за участь у проекті «Казковий календар».

Її роботи несподівані і оригінальні. В них відчувається творча сміливість, майстерність, глибокий духовний світ.

Про це свідчать також Аніни улюблені книги, що представлені на виставці разом з малюнками. Тут – і детективи, і фантастика, пригодницькі та казкові оповідання, а також науково – популярні книги про наш прекрасний оточуючий світ. Читаючи їх, Аня думає, фантазує, у неї з»являється свій погляд на світ і свій стиль життя.

Відвідувачі бібліотеки часто затримуються біля Аніних осінніх натюрмортів, прилуцьких краєвидів, бо всі вони пронизані любов»ю до рідної землі, до рідного краю.

/Files/images/image[2].jpg

/Files/images/у (2).JPG

Сергій Майстренко -

учень шостого класу ЗОШ №14, захоплюється літературною творчістю, пише вірші, відвілує літературну студію при Центрі творчості дітей та юнацтва под керівництвом Валентини Грибенко.

/Files/images/у (1).JPG

Анастасія Горбач,

Учениця 7-Б класу ЗОШ №2, захоплюється малюванням, цікавиться літературою та книгою, відвідує оьразотворче відділення Прилуцької школи мистецтв.

Кiлькiсть переглядiв: 20

Коментарi

 • Petrnox

  2017-01-28 14:43:54

  Целый вечер мониторил контент инет, и к своему восторгу обнаружил восхитительный веб-сайт. Посмотрите: [url=https://np.com.ua/]Оборудование для бизнеса[/url] . Для нас вышеуказанный ресурс произвел хорошее впечатление. Успехов всем!...

 • Andreiset

  2017-01-28 12:05:16

  Всю ночь мониторил материалы инет, и к своему восторгу заметил нужный веб-сайт. А вот и он: [url=https://the-models.com/]эскорт москва[/url] . Для нас вышеуказанный ресурс оказал хорошее впечатление. Всего хорошего!...

 • Ruslanbed

  2017-01-28 11:18:36

  Много познавал содержание сети интернет, случайно к своему восторгу заметил интересный сайт. Смотрите: [url=http://maxformer.com/]складское оборудование[/url] . Для нас вышеуказанный сайт оказался очень нужным. До встречи!...

 • RussellPic

  2017-01-28 05:32:05

  no posting...

 • Sharrenrono

  2017-01-27 23:18:06

  [url=http://all-university.ru/]all-university.ru[/url]...

 • Richarddab

  2017-01-27 22:49:07

  Комплексный исправление квартиры — это круг строительных и отделочных услуг. Мы предлагаем http://47news.ru/users/126512/ комплексный улучшение квартир класса стандарт либо люкс, от голых стен, накануне чистовой отделки. Вы можете надеяться для экономию в цене и эксклюзивные решения. Не теряйте времени зря, позвоните нам неуклонно сейчас. Наш консультант ответит для безвыездно Ваши вопросы и предложит выгодное приговор Ваших задач....

 • Josephlak

  2017-01-27 22:14:11

  udt qlxwte ciu https://www.snapbackneweracap.com/Hats-p-8168.html https://www.snapbackneweracap.com/Hats-p-13234.html https://www.snapbackneweracap.com/Hats-p-2128.html https://www.snapbackneweracap.com/Hats-p-2659.html https://www.snapbackneweracap.com/Hats-p-1889.html https://www.snapbackneweracap.com/Hats-p-3777.html https://www.snapbackneweracap.com/Hats-p-8200.html https://www.snapbackneweracap.com/Hats-p-6331.html https://www.snapbackneweracap.com/Hats-p-7781.html https://www.snapbackneweracap...

 • Niqueepife

  2017-01-27 22:10:36

  Новогоднее обращение президента Ющенко к народу: Дорогие мои украинци! Год назад вы пришли на Майдан что бы поддержать меня, когда проклятые москали хотели посадить на мое место бандюка Януковича. Теперь проклятые москали отключили нам газ! Я снова прошу вас поддержать меня и прийти на Майдан. Украина - это не Россия, Украина - это Европа! Европа и США поддерживают нас в этот тяжелый час. Уже через 2 дня в Украину из братской Польши прибудут первые эшелоны гороха! На Крещатике уже устанавливают прошлогодние палатки...

 • shariyj69

  2017-01-27 11:49:13

  Alluring men photo blog http://shemale.sex.sexblog.top/?entry-austyn...

 • PetrJeomb

  2017-01-27 10:27:56

  Сегодня вечером наблюдал данные инет, вдруг к своему восторгу открыл полезный веб-сайт. Вот гляньте: [url=https://sweet-smoke.com.ua/]кальян купить киев[/url] . Для меня вышеуказанный веб-сайт оказался очень важным. До свидания!...