Літературно - мистецьки читання "Шевченкове слово в віках не старіє"

2014-04-23

23 квітня в Прилуцькій міській бібліотеці для дітей імені Павла Білецького-Носенка відбулися літературні читання до 200–річчя Т.Г.Шевченка «Шевченкове слово в віках не старіє…», на які були запрошені учні 7-го класу ЗОШ №2./Files/images/q1 (2).JPG

Ведуча заходу – бібліотекар Ольга Лукаш розповіла про Тараса Шевченка як про освічену людину, тонкого знавця світової культури. Використовуючи відеоряд, вона розказала про музичні вподобання Тараса Шевченка. Учні читали уривки з творів Великого Кобзаря, розкриваючи Тараса Шевченка, як геніального поета, мислителя, вченого, художника та національного пророка.

Багато віршів Тараса Григоровича покладено на музику, і вони стали улюбленими творами українського народу. Але є одна пісня – «Дивлюсь я на небо…», слова якої найбільш подобалися Шевченку так, що йому довгий час приписували і її авторство. В дитячій книгозбірні діти дізналися, що вірші до цієї пісні написав Михайло Петренко, а майстерно виконав її на заході викладач Прилуцької музичної школи Олександр Козленко.

/Files/images/q1 (1).JPG