Година духовності "Спочатку було слово..."

2014-03-14

14 березня в дитячій бібліотеці відбулася година духовності до 450-річчя друку «Апостола» в друкарні Івана Федорова «Спочатку було слово…».

На початку заходу гості бібліотеки - учні 10-А класу гімназії №5 переглянули мультимедійну презентацію про створення перших книг та фрагмент художнього фільму про Івана Федорова.

/Files/images/IMG_4730.JPG

Перша друкована книга, зрозуміло, була релігійного змісту, саме тому на зустріч з підлітками ведуча заходу бібліотекар Ольга Лукаш запросила отця Сергія зі Стрітенського собору Свято - Троїцького Густинського монастиря, якій відповідав на питання, що цікавлять молодь, як то: просвітницька діяльність апостолів, коли треба читати «Біблію» та якою має бути православна книга у наш час.

/Files/images/IMG_4739.JPG