В Прилуцькій міській бібліотеці для дітей розпочалася акція "Україна читає дітям"

2014-02-07

У 2010 році Національною бібліотекою для дітей була розпочата всеукраїнська акція «Україна читає дітям». Її головна ідея полягає в тому, що публічні люди – відомі актори, співаки, спортсмени, політики, письменники, видавці, журналісти, представники різних гілок влади – спілкуються з читачами, розповідають їм про роль книги у своєму житті і в становленні їх як особистостей, діляться спогадами та враженнями від твору або героя, які вплинули на їхній життєвий вибір, читають вголос у школах-інтернатах, дитячих будинках, загальноосвітніх школах, бібліотеках.

У рамках цього проекту 07 лютого в Прилуцькій міській бібліотеці для дітей імені Павла Білецького-Носенка відбулася зустріч з дитячою письменницею Валентиною Грибенко.

/Files/images/IMG_4593.JPG

Ведуча заходу бібліотекар Наталія Дроботько розповіла про життєвий та творчий шлях гості, а учні четвертого класу ЗОШ №2 із задоволенням слухали, як авторка читає їм свої дитячі вірші та ділиться спогадами про книги, прочитані в дитинстві. У творчому доробку Валентини Іванівни безліч віршованих загадок та завдань, і діти з захопленням робили ранкову зарядку, вдавали з себе улюблених тварин та літературних героїв.

Наше місто багате талановитими дітьми, і один з них, учень п’ятого класу школи №14 Микита Скудря, завітав в цей день до бібліотеки, щоб розповісти одноліткам про своє захоплення - виготовлення поробок з бісеру, та прочитати фрагменти улюблених художніх творів.