Конкурс творів - мініатюр "Якби я був Святим Миколаєм..."

2013-12-24

/Files/images/Фото ДБ1.JPG Анастасія Харченко.

Хто не знає про святого Миколая? Малий і старий знає про нього, щороку приходить він у кожну домівку з дарунками і гарними побажаннями. Аналізуючи свою поведінку протягом року, кожна дитина сподівається знайти вранці під подушкою омріяний подарунок. І майже завжди бажання малечі збуваються. Але завдання дорослих - не тільки виконати побажання дітлахів, а й виховати в них вміння співчувати та робити добро, розвивати їх фантазію та спонукати до роздумів. Саме таку мету ставили перед собою працівники дитячої книгозбірні, оголошуючи на початку грудня конкурс творів – мініатюр «Якби я був Святим Миколаєм…»

Читачі активно взялися уявляти себе Святим Миколаєм. На розгляд журі було надано 25 робіт. І ось 24 грудня 2013 року в Прилуцькій міській бібліотеці для дітей ім. Павла Білецького – Носенка відбулося підведення підсумків конкурсу.

Перше місце поділили між собою Кирпа Михайло та Хаммон Віка. Михайло підійшов до твору креативно – він уві сні уявив себе добрим Миколаєм та здійснив мандрівку дитячими оселями, даруючи радість. Харченко Анастасія, яка разом з Погосовим Арсеном здобула друге місце, виявилася найдобрішим Миколаєм, якій дарував би подарунки і не зовсім слухняним дітям. Третє місце посіли Панченко Анастасія та Деркач Валерія.

Переможці отримали призи від спонсора – приватного підприємця Людмили Рибальченко. Всі діти, які зібралися в цей день в читальній залі бібліотеки, ласували солодощами і вирішіли наслідувати добро і вчинки Миколая! А завідуюча бібліотекою Євгенія Гнатів, нагороджуючи переможців, побажала, щоб це свято стало для всіх святом Милосердя, святом Доброти, Прощення та Любові до ближніх.