Св.Миколай прийшов до бібліотеки...

2013-12-19

/Files/images/..JPG Аліна та Настя - янголята.

День Святого Миколая – чисте, світле, добре, традиційне свято українського народу, яке з нетерпінням чекають усі діти, а для дорослих це нагода продемонструвати свої найкращі людські якості, стати на деякий час добрими чарівниками, подарувати часточку своєї душі, втілену в добрі справи.

19 грудня працівники Прилуцької міської бібліотеки для дітей ім. П.Білецького – Носенка запросили на гостину учнів другого класу школи №13. Для них відбулося театралізоване свято «До нашої родини прийшов Святий Миколай на гостину». Казкові Янголи, в ролі яких виступили учениці школи №2 Аліна Пєтрова та Настя Харченко, поздоровили дітей зі святом та подарували їм казкову книгу.

У цей святковий день з’явилася і нечиста сила (учениці школи №7 Тетяна Хоружа та Богдана Терех), яка намагалася відібрати у дітей книгу та радість. Малеча переконалася, що добро завжди перемагає зло, і Янголята прогнали нечисту силу, повернувши дітям гарний настрій та радість.

Подарунки отримують в цей день тільки слухняні діти, а неслухняних чекають різки. Але в очікуванні свята діти прагнуть не пустувати і без подарунків від св. Миколая не залишається ніхто. Виконавши пісню, яку учні підготували під керівництвом класовода Мосціпан Олени Станіславівни, школярі отримали подарунки від святого Миколая, а спонсором дійства виступив супермаркет «АТБ» та ПП Малько І.В.

В цей же день учні сьомого класу ЗОШ №7 взяли участь в історико – фольклорній годині «Немає переводу добрим звичаям народу!». Від ведучої – бібліотекаря Лукаш О.Ф. діти дізналися про цикл зимових свят, взявши участь у конкурсі, продемонстрували свою обізнаність у звичаях та традиціях українського народу. А подарунком для них була зимова пісня у виконанні Юлії Шкарупи – учениці ЗОШ №2.