«Збережемо Землю для життя»

2013-04-25

26 квітня, виповнюється 27 років з дня найстрашнішої за наслідками катастрофи минулого тисячоліття. Чотири букви – ЧАЕС – стали символом трагедії, яка доторкнулася до мільйонів людей, накрила їх крилом безжалісної радіації, перетворюючи свої жертви в безпомічних людей.

25 квітня, напередодні Дня Чорнобильської трагедії, до Прилуцької міської бібліотеки для дітей завітали учні четвертого класу навчально-виховного комбінату №15. Бібліотекар Наталія Дроботько розповіла їм про жахливу ядерну катастрофу двадцятого сторіччя та провела екологічну гру «Збережемо Землю для життя», під час якої діти активно відповідали на питання: «Що може трапиться, якщо я зламаю одну гілочку, зірву одну квіточку, роздавлю метелика.»

Побути на деякий час міністром екології, мером міста та директором крупного промислового підприємства учні змогли під час ігри «Якби я був…»

Вони розповіли, що можливо зробити для того, аби наше повітря стало чистішим, а люди менше хворіли.

/Files/images/IMG_3397.JPGВиступає "Міністр екології"./Files/images/IMG_3396.JPGЯ знаю відповідь на питання !!!Чорнобильська аварія стала для нас уроком, за який заплачено дорогою ціною. Діти зрозуміли,що не треба повторювати помилок, а необхідно берегти оточуючий світ. Нашій планеті вистачить одного Чорнобиля. Настав час усьому людству бити на сполох, рятувати своє майбутнє, майбутнє нації.