Свято духовної музики "Дзвони душі"

2013-04-24

Незабаром по всій Україні залунають Великодні церковні дзвони, торкаючись душі кожного християнина. Звучатимуть вони і в прилуцьких храмах. Саме тому свято духовної музики «Дзвони душі», яке проходило в бібліотеці 24 квітня, відкрила презентація «Церкви Прилуччини», яка супроводжувалася музикою церковних дзвонів. Давидові псалми дітям читав диякон Свято-Стрітенської церкви Густинського монастиря отець Сергій, вірші-псалми Тараса Шевченка та Ліни Костенко презентували вихованці студії Міського будинку культури під керівництвом Анатолія Кизіма, а релігійні твори українських композиторів у виконанні викладача школи мистецтв Олени Кривобок зачарували слухачів та розбудили їх душі. нікого з присутніх не залишила байдужим розповідь прилуцького поета Євгена Постульги про ікони, які зберігаються у його родині та його вірші-псалми./Files/images/IMG_3362.JPGЄвген Постульга та отець Сергій.