Профіклас "Він лікує тварин"

2022-09-16

Декілька років поспіль бібліотекарі Прилуцької міської бібліотеки для дітей реалізують проект «Профіклас». Під час заходів учасники не лише знайомляться з різними професіями, а також зустрічаються та спілкуються з людьми, які представляють ту чи іншу професію

16 вересня в Прилуцькій міській бібліотеці для дітей ім. Павла Білецького-Носенка для читачів відбулося знайомство з професією ветлікаря. На Дитяче місто професій «Він лікує тварин» завітали молодий лікар-ветеринар Аліна та її помічниця Ліза (ветклініка «Бора»). Вони розповіли чому саме обрали професію ветеринара, що потрібно, щоб стати ветеринаром, які шкільні предмети потрібно вчити глибше.

Діти взяли участь у вікторині про тварин, а ветеринари відповіли на запитання щодо утримання і поводження з хатніми улюбленцями.

Кожен з гостей бібліотеки має вдома чотирилапого друга і розповів присутнім про нього, показавши всім світлину тваринки./Files/images/абаб6.jpg/Files/images/абаб5.jpg/Files/images/абаб7.jpg