• Ви знаходитесь тут:

• Новини бібліотеки

Бібліотусівка до Міжнародного дня захисту дітей "Світлишає на світі ,коли радіють діти !"

2022-06-01

/Files/images/0987.jpg

1 червня до Міжнародного дня захисту дітей та до Міжнародного дня друзів у МЦБ ім. Л. Забашти міською бібліотекою для дітей проведена розважальна програма «У дружбі наша сила». Директор ПМЦБ Людмила Зубко підвела підсумки акції «Подаруй дитині книги» та подарувала присутнім книги. Привітання зі святом лунали від заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Шкуренко Т.М. та заступника міського голови, депутата Прилуцької міської ради Мазуренка В.Г.

Діти з великим задоволенням взяли участь в командних конкурсах «Заплети косу», «Повзунець», «Черевичок для Попелюшки», «Зірковий автограф».

Святковості заходу додали пісні у виконання вихованок Прилуцької дитячої музичної школи ім. Левка Ревуцького Вікторової Каміли та Шепель Катерини.

Літературний герой – собачка Соня, яка стала прикрасою свята, подарувала дітям кольорові кульки. Присутні мали змогу зробити святкову світлину на згадку біля фотозони, яку облаштували з любов’ю працівники бібліотеки.