Пізнай Європу через книгу

2022-05-18

/Files/photogallery/280758109_1677692829238981_3416952447834037130_n.jpg

Україна – це невід’ємна частина Європи (географічно, історично та ціннісно). І саме для того, щоб нагадати всім нам про важливість єднання та порозуміння (які є основними принципами існування ЄС), кожної третьої суботи травня в Україні відзначається День Європи. Ми маємо розуміти значення європейських цінностей для нашого розвитку. С цією метою Прилуцька міська бібліотека для дітей ім. Павла Білецького-Носенка підготувала книжкову виставку «Пізнай Європу через книгу». Вона нагадує учням, що Європа має тисячолітню історію, а її культура є невід’ємною складовою світового історичного надбання. Навіть попри те, що учні середніх і старших класів постійно дізнаються щось нове про цю величну частину світу, вона завжди може здивувати чимось новим і незвичайним. Книжкова виставка чудово ілюструє це, знайомить школярів з декількома цікавими фактами про різні країни «Старого світу». Запрошуємо усіх бажаючих переглянути цю виставку у нашій бібліотеці.