Натхненні поезією...

2021-09-21

/Files/images/777.jpg«Все, що душа довірила словам…» під такою назвою 21 вересня у Прилуцькій міській бібліотеці для дітей пройшла зустріч 11-Б класу ліцею №6 з поетесою - прилучанкою Ніною Заболотною. Знайомство було щирим, теплим та неймовірно емоційним. З цікавістю молодь слухала розповідь поетеси про свій шлях до літературної творчості, про погляди на життя, про роздуми та почуття крізь призму поетичного слова. Гостя поділилась з присутніми не лише планами на майбутнє, а й секретами, як народжується її поезія. Говорили і про роль книги в житті молоді. Особлива атмосфера охопила читальну залу бібліотеки, коли зазвучали вірші у виконанні самої авторки. Саме в ході живого спілкування, отримання правдивих відповідей на поставлені запитання аудиторії, з’явилось щире бажання у одинадцятикласників ближче познайомитися з поезією Ніни Заболотної - усі бажаючі отримали книгу з автографом авторки.