Дитячий простір без гаджетів

2021-08-11

Цього літа бібліотекарі та вчителі міста об’єдналися під гаслом «Мінімум гаджетів для дітей, максимум активного відпочинку».

11.08. о 10:00 в міській бібліотеці для дітей імені П. Білецького-Носенка відбувся бібліотечний балаганчик під назвою «Дитячий простір без гаджетів».

Діти взяли участь у розважально-пізнавальній програмі, яка складалася з конкурсів та літературних вікторин. Відгадували літературних героїв за описом, взяли участь у мовознавчій грі, проявили всі знання, здібності і винахідливість у грі «Пантоміма».

Відвідувачі літнього пришкільного табору гімназії №5 не лише весело провели час, а й довідалися багато цікавої та корисної інформації.

Ведуча – головний бібліотекар Наталія Сич.

/Files/images/2021_r/АДБ2 (1).jpg/Files/images/2021_r/АДБ2 (2).jpg/Files/images/2021_r/АДБ4 (1).jpg/Files/images/2021_r/АДБ4 (2).jpg