Ведмежа, відоме всьому світу

2021-06-09

«Мій улюблений день — той, що проведений з тобою. Так що сьогодні — це мій новий улюблений день!» (А. Мілн «Вінні-Пух»)

/Files/images/2021_r/12.jpg

Цьогоріч виповнюється 95 років книзі про веселе ведмежа Вінні-Пуха. Інформаційна поличка та відео-презентація «Ведмежа, відоме всьому світу» познайомлять вас з повістю «Вінні-Пух і всі-всі-всі», її «батьком» Аланом Мілном та його сином, з цікавими фактами з історії створення книги та її персонажами. Ви дізнаєтесь, на честь кого отримав своє ім’я ведмедик Вінні-Пух, чому віслючок Іа-Іа майже завжди похмурий і сумний, та ще багато секретів цього твору.

Алан Мілн усе своє життя відстоював думку: він не дитячий письменник, а його історії про Вінні Пуха – історії не для дітей, а про дітей, які живуть в середині кожного з нас. Коли письменник повернувся до написання романів, критики розглядали твори Мілна в контексті його дитячих книг, що сам автор вважав образливим і несправедливим. Шалена популярність ведмедика затьмарила всі інші його роботи.

Найкращим доказом популярності Вінні-Пуха є той факт, що уже протягом багатьох років він веде цілком самостійне існування як герой мультфільмів, театральних вистав. Герої повісті - поет-філософ Вінні-Пух, сумний скептик Іа-Іа, хитрий інтриган Кролик, дуже «мудра» та «освічена» Сова, турботлива мама Кенга, непосидючий Тигра розмовляють майже всіма мовами світу.

Кiлькiсть переглядiв: 70

Коментарi