Посвята в читачі

2021-06-02

2 червня в Прилуцькій міській бібліотеці для дітей ім. Павла Білецького-Носенка відбулася посвята в читачі учнів, що закінчили 1 клас ЗОШ №7.

Дітей зустріла Королева книг і провела посвяту в читачі після того, як діти відшукали магічні слова.

Господиня бібліотеки – завідувачка Гнатів Євгенія Валентинівна привітала дітей зі святом, а головний бібліотекар Наталія Сич розповіла дітям правила користування книгою і додала до свята веселої гри: діти називали казкових героїв на кожну літеру абетки та римували слова.

На святі був присутній депутат Прилуцької міської Ради Мазуренко Володимир Григорович, який щорічно в перших числах літа вітає дітей міста з Днем захисту дітей та початком літніх канікул. Діти отримали від депутата подарунки і тепле спілкування.

/Files/images/2021_r/К4.jpg/Files/images/2021_r/К2.jpg