Всеукраїнський тиждень дитячого читання

2021-03-23

Щороку у дні весняних канікул дитячі бібліотеки України проводять Всеукраїнський тиждень дитячого читання.

«Читання - ось найкраще навчання» - стверджує народна мудрість. Не погодитися з цими словами не можна. У теперішній час свято набуває особливого значення – допомагає дітям відчути радість спілкування з книгою, нагадує дорослим про значення друкованого слова у дитинстві, привертає увагу до проблем дитячого читання.

23 березня, з нагоди свята, Прилуцька міська бібліотека для дітей розмістила на офіційній сторінці Фейсбук відео презентацію (до Всеукраїнського тижня дитячої та юнацької книги) «Щастя поряд – ось воно, Книгою звемо його». Це справжній екскурс в історію книгодрукування, від часів, коли «сторінками» найдавніших книг слугували камені та стіни печер і до сучасного книгодрукування. Переконатися в тому що книга справді диво, допоможе калейдоскоп цікавинок про книгу, представлений в презентації.

Відео позитиватори «Книга – твій найкращий товариш» позитивно впливають на мислення і спонукають до конкретних дій, можуть стати гарними мотиваторами для дитячого читання.

/Files/images/2021_r/Фото Д2 (2).png/Files/images/2021_r/Фото Д2 (1).png