Таємниці письменницьких шухляд

2021-03-04

Професія письменника з’явилася багато століть назад, але майстри слова отримали своє свято лише в 1986 році на засіданні 48 конгресу Міжнародного ПЕН-клубу - правозахисна організація, яка об’єднує професійних письменників, які працюють у різних жанрах літератури. З тих пір Всесвітній день письменника святкують щороку 3 березня майже у всіх країнах світу. Сьогодні в світі налічується близько 150-200 тисяч професійних письменників, і пишуть вони більш ніж 150 мовами.

04 березня Прилуцька міська бібліотека для дітей ім. П. Білецького-Носенка провела зустріч - знайомство «Таємниці письменницьких шухляд» у 8 та 11 класі ЗОШ І-ІІІ ступенів №3.

Гостею заходу стала молода Прилуцька письменниця Ніна Заболотна, яку природа і батьки обдарували неоціненним багатством – багатогранним талантом творити вірші.

Після ознайомлення з біографією письменниці, відбувся діалог, у ході якого присутні задавали питання, які їх цікавили. А їх було безліч: і про перший вірш, і про улюбленого літературного героя, і про роль читання у житті, і про творчу музу, і про таємниці, які зберігати моє лише людина, яка пише. На усі запитання гостя надала вичерпні відповіді.

Цікавість викликав і буктрейлер на останню збірку «Десь за дощами». Наприкінці заходу авторка подарувала усім бажаючим цю ж збірку зі своїм автографом.

/Files/images/2021_r/s2 (1).jpg/Files/images/2021_r/s2 (2).jpg/Files/images/2021_r/s3.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 20

Коментарi