«Годівничка для синички»

2021-01-13

Від початку зими зимової погоди у нас ще не було. Але ось звідусіль нам сповіщають, що, нарешті, до нас прийдуть як довгоочікувані морози так і довгоочікувані заметілі. І якщо у людей є можливість вкутатися в теплий одяг, заховатися у затишну оселю, пити теплий чай та смакувати смачну їжу, то є маленькі жителі нашої планети - пташки, яким не просто буде у таку холодну пору вижити, знайти прихисток та хоч якусь поживу. Бібліотекарі Прилуцької міської бібліотеки для дітей ім. Павла Білецького-Носенка подбали про братів наших менших: виготовили еко-годівнички та повісили їх на дерева.

Що являє собою той чи інший птах, як пересуваються та як харчуються пернаті, як з’являються на світ пташенята та де мешкають – про все це ви зможете дізнатись відвідавши нашу бібліотеку та ознайомитися з літературою про птахів.

Ми подбали про синичок, запрошуємо і вас приєднатися до акції «Погодуй пташку взимку!» - це принесе вам величезне задоволення, стане в майбутньому гарною традицією та чудовим творчим заняттям!

А якщо у вас є уже годівничка – то діліться з нами вашими світлинами!!!

/Files/images/2021_r/Фото 1.jpg/Files/images/2021_r/Фото 2.jpg/Files/images/2021_r/Фото 3.jpg/Files/images/2021_r/Фото 4.jpg/Files/images/2021_r/Фото 5.jpg/Files/images/2021_r/Колаж.jpg